Rėmėjai

Daina J..jpg

Viešbučio "Barkvilis" įkūrėja

Daina Jarmalavičienė

Daina sėkminga verslininkė ir gyvenimą mylinti moteris. Jos klientai murkia ir inškščia iš džiaugsmo, nes jos centras vienintelis Lietuvoje rūpinasi emocine gyvūnų sveikata ir dalinasi gerąja savo praktika įprasmindama savo veiklą projekte.

Drąsiai rekomenduojame www.barkvilis.lt, kur jūsų gyvūnai bus ne tik su meile prižiūrėti, bet ir pasilepins aromaterapija, kaip geriausiame SPA.

barkvilis_logo_web_3.jpg
Solveiga D..jpg

Sveiko gyvenimo būdo mentorė, aromapsichologijos specialistė

Solveiga Dargytė

Ji yra tas žmogus, kuris gali visiems atverti duris į paslaptingą ir daugialypį eterinių aliejų pasaulį. O atradus tinkamą eterinį aliejų, jūs pasijausite lyg užuodus mylimo žmogaus kvapą – saugiai, jaukiai, teigiamai...

„Kai išgirdau „Share Joy“ projekto idėją, net nedvejodama nutariau prisijungti prie šio projekto ir padėti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų tėvams palengvinti sunkią kasdienybę aromapsichologijos testu. Tai aromaterapijos kryptis, kuri padeda giliau pažinti save, suvaldyti emocinį chaosą, atpalaiduoti vidinius prieštaravimus, paleisti emocines traumas ir sunkius išgyvenimus bei sukurti ramų vidinį ryšį su pačiu savimi. Aromaterapijos galia yra neįtikėtina — tai veikia kaip antidepresantas, pakelia nuotaiką ir padeda išgyventi sunkius periodus.“

welnes.jpg
vilmante.jpg

Kaniterapijos asociacijos prezidentė

Vilmantė Pakalniškienė

 

Kaniterapija – alternatyvus ir pagalbinis sveikatinimo, reabilitacijos būdas, kai norint pasiekti geresnės fizinės, emocinės sveikatos, pagerinti pažintinius bei socialinius įgūdžius, naudojamas specialiai paruoštas šuo motyvacijai sustiprinti. Vilmantė turi ne delfinus, o šunis ir jų pagalba gydo, suteikdama socialiai jautriom grupėm gerą emociją. Projekte "Sharejoy" jos šuniukai lydės vaikus ir supažindins juos su kiekvieno šuniuko istorija parodos atidarymo metu. Ji kaip ir mes tiki, kad geros emocijos padeda gyti.

logiukas.png
TV bokšte.jpg

Garso režisierius

Modestas Rinkevičius

 

Modestas jaunas perspektyvus garsistas, ieškantis įvairių būdų kaip išreikšti save. Mielai sutiko sukurti personažams garsus. Kaip jis teigia: "Kūryba - ištikima mano gyvenimo palydovė. Per muziką, siela kalba su manim. Per muziką - ir aš kalbu su ja. Garsai - aplankantys draugai. Kai visa tai apsijungia - įvyksta didysis gyvenimo žaidimas... ir tegul visiškai netikėtai šis žaidimas tampa neatsiejama Sharejoy projekto dalimi ir atneša džiaugsmo į vaikų širdis!

modestas.jpg
index.png

Komunikacijos ir renginių organizavimo agentūra

LoveMedia

 

LoveMedia kūrybinė komanda, kuriai svarbus kiekvienas klientas bei jo poreikiai, prisidėjo prie projekto viešinimo žiniasklaidoje.

unnamefgd.jpg
Žana P..jpg

Šunų maisto "Bubeck" atstovė Lietuvoje

Žana Penkauskienė

Šunų užkalbėtoja, kerėtoja, o paprasčiau šunų dresuotoja bei "Bubeck" maisto platintoja Lietuvoje. Savo magija užbūrusi projekto keturkojus dalyvius.

Mano profesija ir pašaukimas - PADĖTI šunims ir jų šeimininkams. Dėl šitos priežasties ir dalyvauju projekte ,,Sharejoy,,. Padėti gali kiekvienas, reikia pradėti nuo savęs."

60_logo_2665072483-Penki-sunys-UAB.png
jurgita_kiausinyte.jpg

Kelionių organizatorė, kuri neabejinga socialiai jautrioms temoms.

Jurgita Kaušinytė

 

Jurgita pasižymi be galo dideliu noru padėti visiems. Ją visad jaudina socialiai jautrios temos, dėl šios priežasties ji nutarė paremti Rimanto Kaukėno paramos fondą skirdama pinigų nuo kiekvienos kelionės.

"Visada prisidedu prie įvairių projektų. Savo draugų tarpe turiu šeimų kurių vaikai serga onkologinėmis ligomis.  Kurdama imonę visų pirma buvo noras, kad žmonės pažintų pasaulį, galėtų keliauti, deja, bet yra tokių kurie negali sau to leisti dėl sveikatos problemų ar finansinių galimybių, nes didžioji šeimos pinigų dalis skiriama gydymui. Norėčiau padėti kaip galima daugiau žmonių, nes jei nors kiekvienas padėtų ir nors maža dalimi, tikiu, kad tai padėtų daugeliui vaikų išgyti".

​​​​​​

index.jpg
LR_TV_MB_Daiva-Medalinskienė-Smadfll.jpg

Pirmosios šunų kirpyklos įkūrėja

Daiva Medalinskienė

 

Daiva nėra abejinga gerom iniciatyvom, ypač kai kalbama apie šuniukus. Jos pirmoji kirpykla buvo atidaryta savo augintiniui. Projektą sutiko paremti, nes tiki, kad gerų emocijų negali būt per daug. Geros ir pozityvios emocijos gali nukreipti dėmesį nuo labai skaudžių patirčių.

pet_style.jpg
mantas_janusonis.jpg

Vertimo biuro "Domus lingua" vadovas

Mantas Janušonis

 

Jei Jums reikia skubios, kokybiškos pagalbos su vertimais ar teksto redagavimu - Mantas yra tas žmogus, kuris visad pirmas išties ranką. Įmonė "Domus lingua" maloniai sutiko suteikti redagavimo paslaugas interaktyvios knygos tekstams ir taip prisidėjo prie kuriamo džiaugsmo.

​​

Domusindex.jpg
justas.jpg

Spaustuvės įkūrėjas

Justas Bakasėnas

"Sutikau dalyvauti projekte ir noriu prisidėti, nes, deja, pastaruoju metu teko prisiliesti prie žmonių, susiduriančių su šiomis ligomis ir jas įveikiančių. Tad iš arti mačiau ir vis dar matau, kad liga gydoma pirmiausia ne ligoninės palatoje, o geromis emocijomis, palaikymu ir rūpesčiu".

sk.jpg
Lukas-Burba.jpg

Video kūrėjas

Lukas Burba

 

Linksmas, kūrybiškas, ne vienerius metus šokių žingsneliais minantis parketą choreografas, kūrybininkas, gebantis kameros pagalba užfiksuoti tikras, gyvenimiškas akimirkas.

Gatvės šokio studijos „Movement“ mokytojas, filmuotojas, kuriantis turinį šventei, darbui, kazdienybei, įamžinantis akimirkas pagal kiekvieno viziją.

Projekte prisidėjo su video turinio kūrimu viešinimo kanalams, nes yra socialiai atsakingas kūrybininkas, tikintis, kad džiaugsmą galima perteikti ne tik per projekto produktus, bet ir per vystytojų viziją ir aistrą daryti gerus darbus.

82179007_494129991306814_499021925879853
unnamed.jpg

VšĮ "Gyvūnų manija” vadovas

Arvydas Dimša

 

Gyvūnų Manija laida apie gamta, gyvūnus ir jų šeimininkus. TV Laida “Gyvūnų Manija” Sekmadienį 9:00 tik per TV6.

2019-03-18.jpg
aruno_parama.jpg

Klubo Amber crossfit komanda

Crossfit komanda

 

Klubo Amber CrossFit komanda prisidėjo prie mūsų socialinio projekto ir savo III vietos laimėtą sumą skyrė paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis. Dėkojame iki mėnulio ir atgal. Tegul džiaugsmo banga skrieja kosminiu greičiu ir pasiekia kuo daugiau žmonių.

modestas.jpg