Produktai

Parodos tikslas džiuginti sergantčius vaikus, kai laukimas ir nerimas sudaro jų didelę dienos rutinos dalį.

Mes tikime kad geros emocijos padeda sveigti. Šunks konceptas pasirinktas dėl  jo terapio poveikio – psichologinio ir fiziologinio.

Parodą sudarys 10 linksmų šuniukų nuotraukos, kurios atgys mobilios aplikacijos dėka. Kiekvienas šuniukas džiugins ligoniukus savo nuotaikingomis animacijomis. Aolikacija taip pat turės mini žaidimą (puzzle), kur galės vaikas dėlioti šuniukų paveikslus.

Tikslas kad kiekvienas iš mūsų galėtų prisidėti prie kilnaus tikslo paaukojant kaukėno fondui perkant atvirutę. Kviečiame kartu dalintis šypsenomis su artimaisiais, prisimenant ir tuos, kuriems jų auka padės išpildyti svajonę ir taip padovanos jiems šypseną, kai Kaukėno fondas is gautų lėšų įgyvendins jų svajones.

10 šuniukų papildytos realybės programėlėje praturtins jūsų sveikinimo turinį savo nuotaikingomis emocijomis ir taip privers nusišypsot net baisiausią paniurėlį.

Kartu su atvirute įdėta instrukcija kaip naudotis programėle.

Nuo dabar stebinkite savo artimuosius ne tik šiltais žodžiais bet ir vaizdu, nes atvirutės personažai gali šokti, dainuoti, stebinti jus.

Tikslas knygos praplėsti parodos konceptą, papildant ją kiekvieno šuniuko istorija. Kiekvienas iš jų turės savo individualią istoriją, išgyvenimą, charakterio savybess. norime, kad net įėjus į palatą vaikai atsineštų emociją ir kartu ją išgyventų dar ir dar kartą.

Paskojimo esmė - moralas apie tai kokie jie skirtingi, o kartu panašūs, narpliojami draugystės, bendrystės temos, kuriose jie atras dalelę savęs.

Paminėti, kad detektyvas, kad interaktyvi knyga su 10 šuniukų animacijomis, kurios papildo istorijos turinį.

Pirkdami šią knygą remsite Kaukėno paramos fondą ir psisidėsite prie vaikų svajonių išpildymo akcijos.